XS
SM
MD
LG
ВАШЕ ІМ`Я *
ТЕЛЕФОН *
Передзвоніть мені
Мова сайту:    укр    рус

eHealth в ВООЗ

08:11, 15 жовтня 2018

eHealth - це використання інформаційних та комунікаційних технологій (ІКТ) для охорони здоров'я. Підрозділ електронної охорони здоров'я працює з партнерами на глобальному, регіональному і країновому рівнях з метою заохочення і зміцнення використання ІКТ в розвитку охорони здоров'я, починаючи з додатків на місцях і закінчуючи глобальним управлінням. Ця установка базується в Департаменті з надання послуг і безпеки в кластері систем охорони здоров'я та інновацій.

Резолюції та обговорення в області електронної охорони здоров'я

Всесвітня асамблея охорони здоров'я в 2018 році визнала потенціал цифрових технологій відігравати важливу роль в поліпшенні громадської охорони здоров'я, коли делегати погодилися з резолюцією про цифрове охороні здоров'я. У резолюції міститься наполегливий заклик до держав-членів приділятиме першочергову увагу розвиткові та більш широкого використання цифрових технологій в охороні здоров'я як засіб сприяння загального охоплення охороною здоров'я і досягнення цілей сталого розвитку. (71-я сесія Всесвітньої асамблеї охорони здоров'я, 2018 рік, Женева, Швейцарія)

резолюція WHA71.7

Виконавча рада в січні 2018 року розглянув оновлений доповідь про охорону здоров'я: використання відповідних цифрових технологій для громадської охорони здоров'я. Ця оновлена ​​версія звіту також включає використання інших цифрових технологій для громадської охорони здоров'я. (142-й Виконавча рада, 2018 рік, Женева, Швейцарія)

Звіт EB 142/20

Виконавча рада в 2016 році розглянув «mHealth: використання мобільних бездротових технологій для громадської охорони здоров'я», що відображає зростаюче значення цього ресурсу для надання медичних послуг та громадського охорони здоров'я, враховуючи їх простоту використання, широку охоплення та широке визнання. Було показано, що «mHealth» або мобільне здоров'я покращують доступ до медичної інформації, послуг і навичкам, а також сприяють позитивним змінам в поведінці здоров'я та управління захворюваннями. (139-й Виконавча рада, 2016 рік, Женева, Швейцарія).

Звіт EB139 / 8

Всесвітня асамблея охорони здоров'я в 2013 році визнала необхідність стандартизації даних про здоров'я як частини систем і послуг електронної охорони здоров'я, а також важливість належного управління і функціонування глобальних доменних імен верхнього рівня в світі, включаючи «здоров'я» (66-й Всесвітній Асамблея охорони здоров'я, 2013 рік , Женева, Швейцарія).

резолюція WHA66.24

Всесвітня асамблея охорони здоров'я в 2005 році визнала потенціал електронної охорони здоров'я по зміцненню систем охорони здоров'я та підвищення якості, безпеки і доступу до медичної допомоги і закликала держави-члени вжити заходів для включення електронного охорони здоров'я в системи охорони здоров'я і служби (58-я сесія Всесвітньої асамблеї охорони здоров'я, 2005 м, Женева, Швейцарія).

резолюція WHA58.28

Всесвітня організація охорони здоров'я в 1998 році визнала зростаюче значення Інтернету і його потенціал для впливу на здоров'я за допомогою реклами та просування лікарських засобів в своїй резолюції «Транскордонна реклама, просування і продаж лікарських препаратів через Інтернет» (101-й Виконавча рада, 1998 рік, Женева, Швейцарія).

резолюція EB101.R3

 

Співпраця з eHealth

Група електронної охорони здоров'я працює в тісній співпраці з центрами ВООЗ, НВО в офіційних стосунках з Організацією, Технічної консультативної групою за електронною охорони здоров'я (eTAG) і іншими партнерами.

- Співпраця з eHealth

Діяльність в області електронної охорони здоров'я в рамках ВООЗ

Поділитись:
Читайте також
11 лютого 2020
На вебсайті НСЗУ розміщено 26 оголошень про укладення договорів про медичне обслуговування населення. Прийом пропозицій буде тривати до 18:00 28 лютого. Після закінчення цього строку пропозиції розглядатись не будуть!
13 лютого 2020
З 10 по 13 лютого в Україні проходили зустрічі представників делегації Нідерландів на чолі з послом в Україні Йоганнесом де Молом з представниками української влади та українського бізнесу. До складу нідерландської делегації входило 15 компаній
Контакти

Контактний тел: +38 (095) 6633121
                               +38 (096) 5104306

Тех підтримка:   +38 (096) 4759955

                         

Адреса

м. Івано-Франківськ, 76000, вул. Новгородська 39

м. Київ, 04108, пр. Правди 31а