XS
SM
MD
LG
ВАШЕ ІМ`Я *
ТЕЛЕФОН *
Передзвоніть мені
Мова сайту:    укр    рус

E-health - Електронна система охорони здоров’я – це система, яка призначена автоматизувати облік пацієнтів, наданих їм послуг. Автоматизація кількості послуг дозволить здійснювати контроль за їх якістю, що дозволить суттєво покращити якість надання послуг пацієнтам України. Фінансова складова системи  дасть можливість контролювати,наскільки ефективно витрачаються виділені на охорону здоров’я державні кошти і запобігати зловживанням у сфері охорони здоров'я.

«Електронне здоров’я» – це багатокомпонентна система, яка буде впроваджуватись поетапно. З квітня  2018 року офіційно стартував перший етап– стосувався він первинної ланки - сімейних лікарів, терапевтів та педіатрів. Пацієнти укладають декларації із обраними лікарями, лікарі та уповноважені особи реєструють ці декларації. Згідно з зареєстрованих закладами охорони здоровя даних (декларацій) Національна служба здоровя України (НСЗУ)  оплачує лікарю за кожного пацієнта, а пацієнт отримує гарантовані державою безкоштовні медичні послуги.

В Україні система складається з центрального компонента (ЦБД) – він відповідає за централізоване зберігання та обробку інформації – та медичних інформаційних систем (МІС), які відповідають за збір даних. Лікарні та поліклініки можуть обирати на ринку і запроваджувати в себе будь-яку акредитовану ДП "Електронне здоровя" МІС. Вибір МІС здійснюється закладом самостійно на власний розсуд. 

Центральний компонент контролюється державою. Адміністратором eHealth системи є створене МОЗ України державне підприємство «Електронне здоров’я». Адміністратор системи супроводжує та контролює роботу ЦБД та регулює діяльність МІС на ринку України.

 

Контакти

Контактний тел: +38 (095) 6633121
                               +38 (096) 5104306

Тех підтримка:   +38 (096) 4759955

                         

Адреса

м. Івано-Франківськ, 76000, вул. Новгородська 39

м. Київ, 04108, пр. Правди 31а